| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua.Cum aș putea să vorbesc cu o fată încât să pot purta o conversație cu ea și să fie interesată de mine?

5 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Cel mai bine o întrebi despre ea. Fetelor cel mai mult le place să vorbească despre ele, cu cât o asculţi mai mult cu atât o să te placă mai mult. Nu încerca să te lauzi iar dacă te duci la sală să nici nu deschizi vorba despre asta.

| Plato a răspuns:

Vorbesti normal, natural, fara overthinking si fara scenariu. Daca-i place bine, daca nu inseamna ca nu... merge.
Degeaba joci roluri ca sa fie "interesata", ca nu vei putea la nesfarsit iar pana la urma tot te dai de gol.

| Venom23 a răspuns (pentru Plato):

Adică?

| Plato a răspuns (pentru Venom23):

Nu trebuie sa incerci sa te placa. Te arati exact asa cum esti, fara nicio interventie. Daca esti un jegos, un nesimtit ordinar, atunci asa sa fii si cu ea. Daca esti un domn, un gentleman, un rafinat, atunci asa sa fii si cu ea. Fii tu, prezinta-te exact asa cum esti, iar daca te place bine, dar daca nu, nu, asta e, inseamna ca nu e "ea".
Trebuie sa stie de la inceput exact in ce se baga, sa nu existe surprize pe parcurs. Nu te gandi absolut deloc, vorbeste natural, cum ai vorbi cu oricine, cu un prieten, cu un om pe strada etc.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Îi dai Haha la poza de profil pe Facebook rolling on the floor
O să te caute.