| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea incepe cu cineva o conversatie pe messenger fara sa par prea interesata? big grin pentru ca acest cineva niciodata nu intra in conversatie cu mine, decat daca il salut, si deja par prea disperata sa vorbesc cu respectivul. poate pare idioata intrebarea mea, dar caut ajutor happy

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cunosc senzatia. Mi s-a intamplat si mie. Dar, crede-ma ca daca persoana aceea nu e asa interesata sa iti vorbeasca nu cred ca are rost. Poti sa il rogi sa te ajute cu ceva, sa il intrebi daca a vazut nu stiu ce film ca sa iti spuna o parere, ce muzica noua mai stie, etc.

| arysa a răspuns:

Roaga-l sa te ajute cu o problema pe care o ai cu calculatorul(inventezi tu ceva) sau da-i un "mass" numai lui de ex cine joaca pool? poate vrea.