| blackheart26 a întrebat:

Bună TPU! Îmi place foarte tare de o fată cu care am mai vorbit înainte și se purta chiar dragut cu mine, după nu am mai vorbit dar eu continui să o plac dar nu știu cum să o abordez. Pe Instagram se uită la poveștile mele și eu la ale ei, am numărul ei de telefon dar pe whatsapp m-a blocat acum o lună din nu știu ce prostie, prietena mea mă sfătuiește să îi dau mesaj pe Instagram dar acolo nu este prea sigur deoarece o prietenă a ei are contul și vede ce vorbim, cum să vorbesc cu ea? Să îi dau mesaj pe nr? Mi-e puțin teamă având în vedere că nu prea știe să țină o conversatie și v-a trebui să salvez eu toată conversatia, ce să fac?

4 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Tu nu stii sa vorbesti fata in fata cu cineva?
Numai lasii se ascund prin diferite platforme si au asteptari mari.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Îți frate inima in dinti fi bărbați nu fatalau si du-te la fata si spune-i ca simti cu Adevărată las dreacu instagramul ala las a Facebook ala lasa toate rahaturile si du-te ca un bărbat adevărată si spune-i ca simti pentru la fața in fața si ce daca trebuie sa salvezi tu totul? Vrei sa salveze altul? Asta vrei? Bine atunci lasa sa salveze altul toată situatia si conversația tu stai acolo ca un fatalău

Du-te la ia spune-i ce simți cu Adevărată pentru ia altfel...

| tortilă a răspuns:

Da, da-i mesaj pe numar. Incearca totusi sa vorbesti cu ea, nu te lasa descurajat de prietena ei.

| Steffeyy a răspuns:

Ii dai mesaj, salvezi conversatia, vb cu ea happy