| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua.
Dacă este cineva din Brăila/Galați.
Caut o doamnă pe nume Marilena (numele de domnișoară TIMOFTE) profesoară de muzică / Pian.

Astept un răspuns de la cine mă poate ajuta.

Mulțumesc anticipat

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vezi dacă nu e una dintre ele:
http://bit.ly/1156fp9

assiris
| assiris a răspuns:

Nici o informatie nu mi-a folosit, nu am gasit persoana

| assiris a răspuns (pentru assiris):

Revin cu întrebarea.

Dacă este cineva din Brăila si mă poate ajuta.
M-ar interesa un număr de telefon/adresă a unei foste colege de liceu, actualmente profesoară de pian în Brăila, pe nume Nicolescu Marilena. Mulțumesc anticipat persoanei care mă poate ajuta.

assiris
| assiris a răspuns:

Am intrat si am cautat dar nu am gasit sad

assiris
| assiris a răspuns:

Nu găsesc, îmi apar doua nume cu prenumele "Marilena" dar nu este ceea ce caut eu. Poate un locuitor din Brăila mă poate ajuta, poate au copii care se pregătesc la Pian sau au ceva tangențe cu persoana căutată de mine.

| adyady54 a răspuns (pentru assiris):

Daca te refereai la o doamna din Buzau cu acelasi nume te ajutam. Apropo, eu o stiu si pe doamna de care vorbesti dar nu stiu ce colege are.

| assiris a răspuns (pentru adyady54):

Doamna din Brăila, cu numele de căsătorie Nicolescu Marilena?

| Dilavia a răspuns:

Pai intra pe didactic.ro si dai acolo la profesori alegi categoria(muzica, romana...) si pui localitatea si pui si numele ei de familie sau prenumele ( de sigur ca o sa-ti apara mai multe profesoare dar o sa iti dai seama de persoana pe care o cauti dupa scoala la care preda varsta daca e suplinitor sau titulat... ca scrie acolo toate datele astea!) eu stiu toate astea de la mama mea e profade biologie titular la 3 scoli! sper ca te-am ajutat!