| DamarisIoanaMaria a întrebat:

Buna ziua!

De curand m-am decis sa incerc sa-mi dezvolt pasiunea. M-am decis sa urmez bucataria.

As vrea sa imi dezvolt abilitatile, iar in timp, dupa ani de munca desigur sa devin sef bucatar. Aveti cateva sfaturi? Lucruri de stiut? Vreo indrumare? Eu acum locuiesc in Italia, ma gandesc ca este tara perfecta unde ma pot dezvolta in gastronomie.

Si de asemenea as vrea sa-mi dezvolt si pasiunea pentru fotografie? Ceva idei cum as putea incepe?

Oare este un drum bun? Ma pot dezvolta in acest domeniu?

Multumesc!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

DamarisIoanaMaria buna ziua, un curs profesional, ar fi perfect