| anonim_4396 a întrebat:

doresc sa va intreb care ar fi cel mai bun distribuitor de internet? Am abonament pe 2(pana in februarie) ani la zapp insa nu sunt prea multumita de viteza internetului si deseori se pierde conexiunea.Am internet prin modem, pana acum mi s-a stricat modemul de 2 ori. Nu mi se pare prea de treaba si as dori sa schimb furnizorul. Imi doresc tot internet prin modem.Imi puteti spune va rog care considerati ca e mai bun si eventual cat platiti / luna abonamentul internet, indiferent daca aveti internet prin cablu sau modem.Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Clicknet sau UPC. Intra pe site-ul lor si vei gasi oferte bune!

1 răspuns:
| michidutza a răspuns:

Am o smecherie
contacteazama
valy_mutu09