| Andreea_6755 a întrebat:

Numele meu este Andreea si as dori sa va adresez o intrebare.
Nu stiu cum sa incep o sa va explic pe scurt ce mi se intampla si poate puteti sa ma ajutati sa imi da-ti un sfat sau sa ma invatati ce pot sa fac.
Sunt impreuna cu Rares de 2 ani de zile de un an suntem in suntem casatoriti de cand suntem impreuna facem dragoste de multe ori ejacuam amandoi odata dar nu stiu ce se intampla nu raman insarcinata.Am fost la medic ginecolog si mi-a zis ca totul e in regula ca nu am nici o problema, nici el nu are nici o problema ca ianinte mea a stat cu o fata si acea fata a ramas insarcinata, dar a facut avort. Eu nu stiu ce se intampla de ce nu raman insarcinata fiindca amandoi ne dorim un copil dar nu inteleg nu stiu ce sa mai fac ce sa mai cred...Luna trecuta am avut intarziere de aproape o saptamana am crezut ca sunt insarcinata apoi mi-a venit.
Nu stiu sunt convinsa ca puteti sa imi da-ti un sfat sau sa imi spuneti ce se intampla sau ce trebuie sa fac...
MULTUMESC

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea cunosc pe cineva care are acelasi caz! Dar ea nu isi face griji e doar o intarziere.Pana la urma totul la momentul potrivit.Asa ca stai linistita

1 răspuns:
| cameleon_7755 a răspuns:

Draga mea, nu se poate planifica totul, intre timp poate veti reusi. O zi buna!