| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

Să va spun ceva, eu am visat azi noapte că i-am scris unei fete de la mine din oraș și când am mers prin oraș m-a prins iubitul ei și m-a bătut și mi-a spart nasul, eu vorbesc cu multe fete și le scriu multor fete așa doar ca prieteni nimic altceva și visul asta după ce m-am trezit dimineața m-a pus pe gânduri și m-a șocat și m-a speriat, și de la visul asta mă tem să le mai scriu fetelor sau să vorbesc (DOAR CU UNELE)

Sunt speriat, mă tem să nu se întâmple și în realitate doamne ferește crying

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Doar ca prieteni nimic altceva. Nu există niciodată doar ca prieteni.
Visul tu l-ai creat, ca să nu se întâmple cumva și altceva între tine și fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îl interpretez ca pe o formă de advertisment să nu mai scrii fetelor care sunt într-o relație cu altul, nici măcar amical, deoarece nu știi peste ce tip gelos și posesiv dai, acesta putând să acceseze conversațiile fetelor și să vadă cine și ce le scrie, în cazul de față tu, și să interpreteze că le faci avansuri.

| Mela1000 a răspuns:

Visele sunt de obicei chestii false creeate de subconștientul nostru pe baza unor fărâme de adevăr. Dar mai bine nu mai scrie mesaje fetelor care au iubit.