| chiftelutacrocanta a întrebat:

Azi noapte m-am trezit si am vazut un scaun langa mine.Am incercat sa-l ating dar mi-a trecut mana prin el.Nu m-am speriat, pentru ca era un scaun din casa in care stau pe care il cunosc, dar era din alta camera si nu era langa mine cu adevarat si mi-a trecut mana prin el, asta-i problema care m-a pus dimineata pe ganduri.Am dormit la loc dar dimineata acest lucru m-a pus pe ganduri. Vorbesc serios, nu glumesc. Voua vi s-a mai intamplat asa ceva? E normal sa ti se intample asa ceva? Exista oameni care au uneori halucinatii noaptea cand se trezesc uneori din somn?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Mi s-au intamplat lucruri mult mai ciudate dacat asta, nu ma intreba ce, ca nu am sa spun.

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce ți s-a întâmplat Ștefan happy?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

Mi s-au intamplat multe lucruri, dar nu pot sa le spun acum, ca nu vreau, si oricum nu am timp, ca trebuie sa ma pregatesc sa plec la Brasov, ca maine incep facultatea, si trebuie sa ajung la camin in seara asta.

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Ai grijă la fantome laughing

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Spune-ne nu ne lăsa curioși.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

Am avut grija, am ajuns acum 30 de minute in Brasov, si am ajuns cu bine!

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Ce sariti toti pe mine acum, mai bine nu raspundeam la intrebare laughing Am spus ca nu spun, si ma tin de cuvant laughing Vreau sa ramana un secret, secretele nu le poti dezvalui oricui. laughing

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Mă bucur Ștefan să ai un somn odihnitor și o noapte frumoasă Ștefan happy bănuiesc că asta ar fi undeva de pe la 1 îcolo în cazul tău

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Mie poți, hai nu fii timid.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

Gresit, la 12:30 o sa ma bag la somn, ca maine am cursuri de la 10 pana la 18, deci o sa fiu terminat mental mai rau decat de obicei laughing Apropo, cred ca iti place mult numele meu, ca vad ca il folosesti mult prea mult.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Secretul tot secret ramane, dar o sa iti dau un indiciu, "voci". Doar atat primesti momentan.

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Momentan. Hai că te aștept cu un mesaj.

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, am o amintire cu acest nume.
Vezi Ștefan a fost cineva important pentru mine
Te epuizează profii sau fetele?

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Poti sa astepti mult si bine, poate pana in 2017 o sa ma decid sa il si trimit. Am spus "poate" laughing

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Secretosule. Ok, în 2017 la 00 00 îți voi aminti. Nu uita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Tu char crezi ca el a avut o halucinatie cand s-a trezit? E doar o abureala.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era posibil sa viseze ca era treaz si ca a vazut ce a vazut, si sa nu-si dea seama ca visa, ca si mie mi s-a intamplat ceva asemanator, numai ca eu mi-am dat seama ca era doar un vis, dupa ce m-am trezit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

E posibil si sa viseze ca a visat ca... este un vis. Multa confuzie acolo la tine, te-a dus de nas chifteluta asta aburinda.

40 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu era halucinație, era spiritul neliniștit al acelui scaun.

| LoveSleep a răspuns:

Mi s-a sculat de când ai revenit pe site, dar n-am vrut să spun nimic pentru că sunt timid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este de la trecerea orei de vara cea de iarna. Sau poate ai tras ceva nas.

| DeathOfDreams a răspuns:

That's the reason ur single

| Divy a răspuns (pentru DeathOfDreams):

How you know that?

| GreenVoid a răspuns:

E bine ca cunosteai scaunul si nu te ai speriat.Nu,de obicei n am halucinatii, esti un norocoslaughing

| Juviia a răspuns:

Nu,eu nu am, doar cand visez ceva, simt ca lucrul acela e acolo dar cand dau sa il ating in real, nu mai e acolo.

| xjkl a răspuns:

E de la leuștean.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Eu am mâncat leuștean dar n-am avut experiențe visătoare neidentificate laughing
Să fim sinceri are el dealeri de are marfă de calitate rolling on the floor

| xjkl a răspuns (pentru Divy):

El fumează leuștean.

| Divy a răspuns (pentru xjkl):

Aaa asta are senswinking

| LoveSleep a răspuns (pentru xjkl):

Ștevie*

| xjkl a răspuns (pentru LoveSleep):

Fumați împreună?

| LoveSleep a răspuns (pentru xjkl):

Mai mâncăm și chiftele, dar în general, da.

| xjkl a răspuns (pentru LoveSleep):

Se vede că mâncați, stai liniștit.

| LoveSleep a răspuns (pentru xjkl):

De unde știi că se vede? laughing

| xjkl a răspuns (pentru LoveSleep):

Treaba mea.

| LoveSleep a răspuns (pentru xjkl):

Hai că poți.
Aștept.

Răspuns utilizator avertizat
| xjkl a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

M-am uitat la numele tău și m-am gândit că-ți plac.

| xjkl a răspuns (pentru LoveSleep):

Oh, păi trebuie să fie mică că n-a observat nimeni.

| LoveSleep a răspuns (pentru xjkl):

9centimetri

| Alin255 a răspuns:

1.Probabil este spiritul unei persoane decedate de max 1 an, care s-a prefacut in ceva ce tie iti este comun pentru a nu te speria asa de tare.
2.Ai halucinatii
3.Ai probleme la cap