| Kadxss a întrebat:

Buna ziua TPU! Am și eu o întrebare de trei nopți tot visez șerpi groși am cautat pe google si am văzut că semnifica vindecare sau schimbarea eu am cazut într-o zi cu bicicleta si m-am lovit foarte tare oare sa visez șerpi ca ma vindec?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa alegi ce sa visezi, daca visezi diferite lucruri nu semnifica ceva, sunt doar vise random, insanatosire grabnica

| giulia283 a răspuns:

Astea sunt niste prostii. Visele nu au nicio legatura cu viata reala. Sunt doar niste vise.