| micutsa19 a întrebat:

Bunaaa,am nevoie de ajutorul vostruwinking vreau sa instalez niste fonturi noi insa nu pot sad deoarece cand deschid aceea fereastra nu imi da decat "terminat" sau "print" nu si "instalare" ce e de facut? ma poate ajuta careva?
multumesc anticipat, ofer funda happy

Răspuns Câştigător
| valy0remus a răspuns:

Pai dai pe Control Panel din Start, dupa, pe aspect sau ceva de genul si ai acolo un folder numit fonts. Dai click si iti va aparea o lista cu fonturi. Pui fonturile tale acolo si selectezi programul in care vrei sa-ti apara(WordPad, Microsoft Office Word...)
Bafta, mia mi-a mers...

| micutsa19 explică (pentru valy0remus):

Merci mult, la asta chiar nu m-am gandit

1 răspuns: