| Millanteria a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Cum pot pune muzica pe Power Point 2007? Adica, stiu sa fac tot pana cand imi apare trompeta aia(sau ce-o fi), dar vreau sa-mi porneasca automat(ma refer, cand deschid sa si inceapa muzica). Am de facut un proiect de Craciun si trebuie sa adaug colinde.si nu stiu. Daca vreti sa-mi explicati pas cu pas m-ar ajuta mult. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Shobo91 a răspuns:

Pai e foarte simplu, Insert -> Sound -> Selectezi fila -> dupa ce selectezi fisierul te va intreba daca vrei sa fie redat automat sau la click!