| mariaene01 a întrebat:

Bunaaa. Am nevoie de ajutorul vostru. Este cineva la telecomunicații vreau sa fac la Bv)? Cat de greu este? Matematica predată la științe (M2) imi este de ajuns sa supraviețuiesc in primul an? Orice detalii mă ajută atat cu aceasta întrebare cât și orice altceva. Dau funda. Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă iei bacul pe bune, supraviețuiești!

| adriantraian a răspuns:

Salut! happy Am auzit ca e destul de dificil, dar nu imposibilwinking. Daca ai luat bacul anul asta cu 8, 20 la mate, eu zic ca o sa te descurci, bine, depinde si de cat de interesata o sa fii happy. Mult succes! happy

| mariaene01 explică:

@Sierra1, ești studenta la telecomunicații? As mai avea câteva întrebări. Am luat bacul la mate cu 8.20?