| cattylove a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Am de facut un print screen, dar nu stiu cum se face. Ma puteti ajuta? Imi puteti da detalii? Multumesc anticipat! (funda si vot )

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

1. Apesi butonu print screen de pe tastatura (sau in cazul laptopului fn + printscreen)
2. Intri in paint
3. Apesi ctrl + v
4. Salvezi imaginea

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tasta "prtsc" (print screen). Apesi pe ea in ecranul dorit. Apoi, te folosesti de "Paint" din accesorii. Eu folosesc extensia Chrome "Capture&Anotate".