| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa. Am si eu o problema. sad Detin un Blackberry 8900 Curve si pur si simplu nu stiu ce are. I-am scos bateria de cel putin 10 ori apoi l-am deschis din nou dar totusi. Apare homescreen-ul dar cand incerc sa il deblochez nu merge. Sunt disperataaa. Un pic de ajutor va rog? Mersi mult! Dau si funda daca este nevoie.

2 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai cred ca daca ti se blocheaza mereu cu siguranta cred ca are ceva defect.Trebuie sa il duci la reparat.L-ai scapat pe jos sau ceva? Daca nu inseamna ca telefonul are ceva defect.Probabil trebuie sa il duci la reparat sa stii.Bafta!

| Adina_7077 a răspuns:

Este problema de la soft...cautai soful si il incarci din nou