| anonima5682651 a întrebat:

Urgent! Am un telefon LG E510 si fratele meu a incercat de prea mule ori parola pentru deblocare, iar acum cand incerc sa-l deblochez imi zice sa ma conectez cu, contul de google! Am incercat, dar zice parola sau email invalid! Chestia e ca pe Pc merge aceat cont! Ce sa fac!?
P.S.Am inchis si deschis telefonul, am scos bateria apoi l-am deschis, dar apare acelasi lucru!

2 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Buna! Cel mai bine este sa iti duci telefonul la un service si te vor ajuta cei de acolo, altceva nu prea ai ce sa faci.Si eu am avut problema asta si numai asa mi s-a rezolvat.