| aleexxaanndrra a întrebat:

Bunda TPU in curand va fi ziua tatalui meu"big grinsi nu stiu ce cadou sa-i cumparcrying
De ziua tatiilor vostrii ce cadouri le-ati cumparat?
Implineste 39 de anihappyVa rog eu mult ceva mai special daca se poate sau trimitetimi niste site-uri ca eu chiar nu stiu.Ms va iubesc. FUNDA

2 răspunsuri:
| elenadaniela10 a răspuns:

-un portofel si as include si o poza de familie in el.
-o husa de telefon.
-o carte daca stii ca si-o doreste.
si tortul (cumparat sau facut acasa) nu trebuie sa lipseasca!

| Adi2ro a răspuns:

Pentru tati idei generale sunt: ceas, cravata, camasa, un set de stilouri, poate ceva de masina, parfum.

Insa vezi ce-i place mult, o pasiune de-a lui, si cauta ceva in domeniu.