| Feeetitzaaa a întrebat:

In curand vine ziua fratelui meu si implineste 23 de ani si nu stiu ce cadou sa-i cumpar astept raspunsurile voastre dau fundita pentru cea mai buna idee:X:X:X

Răspuns Câştigător
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Pai... daca as fi in locul tau eu i-as lua un ceas. sau o cravata(tricou). camasa. ce ii place fratelui tau sunt multe idei poti sa-i mai iei un parfum sau o rama si sa pui in ea o poza cu voi doi... app la multi ani!

2 răspunsuri:
| myxolaryy a răspuns:

Pai un ceas un tricou niste pantaloni sau un treinic cu echipa preferata de fotbal sau orice cu echipa aia

| anamariaAM a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi un parfum si sa il impachetezi frumos impreuna cu o felicitare. Sper ca ti-am fost de ajutor.Bafta!