| LaLaura a întrebat:

Sambata e ziua tataul meu, implineste 48 de ani si nu prea stiu ce cadou sa ii cumpar. II place sa citeasca ( mai ales partea cu istoria) si aproape in fiecare an i-am cumparat cate o carte, dar as dori anul acesta sa fie un cadou diferit. Nu prea ma pricep la cadouri pentru barbati si imi este cam greu sa ma pun in pielea unui barbat, mai ales al tatalui meu, el find un om simplu, fara prea multe pretenti ( ma refer la cadou) Bugetul e in jur de 50-60 de lei. Deci, un pic de ajutor daca se poate? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cand nu ai idei, solutia se gaseste, de cele mai multe ori, in indispensabile (spray, parfum, lame/bicuri/spume de ras, tigari si cafea de calitate, o bautura buna). Gestul conteaza!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce nu-i cumperi o cămașă, mai schimbi "datina cărții"?
La mulți ani și să fie sănătos!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Iesiti numai voi doi la o ciorba de burta si platesti tu: in felul acesta poate ca il vei incanta mai mult decat ai putea crede.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu ii place foarte mult sa joace table sau sah?

| LaLaura explică (pentru Lawliet14):

Ba da, dar are sah (cu tot cu table).

| Cosmin86 a răspuns (pentru LaLaura):

Cumpara-i un sah profesionist, nu prostie de-aia de tabla de lemn happy

| LaLaura explică (pentru Cosmin86):

Nu mai are timp de sah, ne-am mutat recent la casa cu curte ( am fost la bloc), si n-ai timp mai deloc sa stai ( asta si a vrut, sa nu mai stea aiurea in casa). Dar iti multumesc pentru raspuns, i-am cumparat un vin bun ( adora vinul).

| Cosmin86 a răspuns (pentru LaLaura):

Ah, cand ai spus ca-i place sahul, credeam ca joaca profesionist ( concursuri, turnee, etc. ) oficiale, nu doar de hobby happy

ok happy

| LaLaura explică (pentru Cosmin86):

E doar o placere de a lui, cum e si pokerul si cititul.

| grab a răspuns:

Vezi ca in sezonul asta sunt mari reduceri la camasi si pulovere prin H&M, C&A, KVL si alte d-astea cu haine ok. sigur ii va prinde bine, si va zice peste tot ca il are de la fetita luihappy
La multi ani, sa iti traiasca si sa il asculti mereu ca el e singurul barbat din viata ta care iti vrea binele neconditionat!

| onix33 a răspuns:

Uite poti sa ii iei o baterie externa dinasta http://www.gadgetworld.ro/baterie-externa-2600mah-breloc.html costa 39 de lei si poate sa isi incarce telefonul cu ea.