| Cris06 a întrebat:

Bunna! De unde as putea descarca melodia You can touch-No Min Woo intreaga si fara sunetul publicul aceasta este varianta din film este un inregistrata?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =KJluBABa4ZY

2 răspunsuri:
| Azeer a răspuns:

Buna, in legatura cu intrebarea ta, as vrea sa stii ca pentruy mine este o onoare sa te ajut. Deci, de pe trilulilu.ro, sau youtube converter mp3 online! Cele mai usoare solutii. Si in cazul in care nu functioneaza, contacteaza-ma pe numarul de tel. : 0763837909. Astept apelul tau, cu ocazia asta, poate reusesc sa cunosc o tipa sincera, sunt plictisit de fufe!

| Cris06 explică (pentru Azeer):

Multumesc, abia acum am revazut raspunsuri, am pus intrebarea mai demult si am reusit deja, dar multumesc pentru raspuns si scuze, am fost prea ocupata in ultima vreme si nu am avut timp sa intru pe site-ul acesta...dar de unde ai dedus ca sunt o fata sincera, doar de curiozitate ( nu ca n-as fi, spun lucrurilor pe nume )