| RAY a întrebat:

Ca aspect arata frumos nu?

http://www.emag.ro/......DYXJY3BBM/

11 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Da. N-ai gusturi rele daca ai de gand sa il cumperi.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Are nota buna si pareri bune, cred ca e bun pentru net, tu ce model ai?

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Nu detin un laptop. Am vrut sa imi iau dar am auzit de la un amic care e specialist in IT ca nu merita, deoarece piesele se gasesc greu si sunt foarte scumpe. Asa ca m-am ales cu un desktop, care imi place la fel mult.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Pe naiba nu e adevarat ai garantie in caz de probleme si la desktop la fel tot garantie ai in caz de ceva, da faza cu upgradarea e mai usoara si mai ieftina dar un laptop e portabil si e mult mai ok, si eu am un deskop momentan un Dell

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Eu am Acer.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Nu stiam ca Acer face si desktopuri e ceva

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Am avut si LG, pana acum 4 ani. Care la fel de bun este.

Răspuns utilizator avertizat
| deea3507 a răspuns:

E bun si ca aspect si ca performante.