| BackAgainToTPU a întrebat:

Ca le va ganditi cand stati p WC?

Răspuns Câştigător
| cerculetezburatoare a răspuns:

Pe WC imi vin cele mai traznite idei laughing De multe ori, cand imi rezolv "problemele" ma gandesc daca Obama l-ar fi intalnit pe Boc, s-ar fi uitat in jos, sau l-ar fi urcat pe Boc pe un scaunel laughing

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Citesc ziarulwhistling

Abh
| Abh a răspuns:

Nu ma gandesc la nimic, fac ce am de facut si ma ridic.

| darrio2007 a răspuns:

Ma gandesc la intrebarea ta daca tot ai pus-o.

| Helvete a răspuns:

La fel si fel de chestii. La ce urmeaza sa fac dupa ce termin 'treaba', cateodata imi vin si idei noi, chestii la care nu m-am gandit niciodata... laughing

| Doddel a răspuns:

Ascult muzica de obicei sau citesc un ziar

| Gigiku a răspuns:

La ce nu ma gandesc... de obicei, pe WC imi vin cele mai tari idei, poate solutii la probleme. smug

| vivigirl a răspuns:

La cat de minunata e viata si cat de libera ma simtlaughing.

| Bubiko a răspuns:

De obicei imi iau telefonul si ma joc sau citesc. Dar tu?

| xNirvana a răspuns:

Cum sa fac pace mondiala big grin

| apaplata_7449 a răspuns:

laughingla multe

| Paatricia93 a răspuns:

Citesc revista laughing