| VasileRapidistu13 a întrebat:

Ca patron de fitness e stresant? Ce fel de patron la ce anume mai poti fi si sa nu fie asa stresant?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti macar ce este ala un patron?
In plus intrebarea este stupida deoarece variaza in functie de locatie/personal/organizare/mentalitate/etc.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă mai pui întrebări tâmpite ( tu om inteligent, că schizo sunt inteligenți), te ignor, să scap de tine.

| Catrice a răspuns:

N-ai și tu niște recolte de cules, fan, vaci de muls? Întreb pentru un prietenhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Alex8080):

Zicea ca e de la tara și nu are nimic de făcutthinking

| SuperCoolDude a răspuns:

Vasile, esti un baiat de treaba, dar mai gaseste-ti si tu un loc de munca si nu mai pune atatea intrebari man.

Fa ceva ce poti, nu mai fi curios de lucruri ce iti sunt straine.

Puneti intrebarile asta:
Eu ce stiu sa fac?
As putea sa fac asta?
Mi-ar placea?

Fii sincer cu tine si atat.

| VasileRapidistu13 explică (pentru SuperCoolDude):

Sunt curios super cool dude

| SuperCoolDude a răspuns (pentru VasileRapidistu13):

Dar tu ce stii sa faci ma, Vasile?

Pe bune acu?

Ca vad zeci de postari de ale tale pe aici. Vad ca esti curios, te pricepi la asta, dar tu ce meserie ai?

Ce scrie pe diploma aia a ta primita de la liceu?