| princess_6573 a întrebat:

Cam cât ar trebui să am media ca să intru fără plată la Facultatea de Ştiinţe Economice - Contabilitate în Oradea? Dar cu plată?

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Intrarea se face pe dosar si poti sa iti calculezi media asa: 34% media generala a anilor de studiu din liceu; 33% media generala a examenului de Bacalaureat; 33% nota de la Bacalaureat la disciplina Economie sau Matematica sau media generala obtinuta în liceu la una din cele doua discipline: Economie sau Matematica, în functie de optiunea ta, acu 2 ani s-a intrat la fara plata cu 9, 05-ultima medie!