| Ritsuko a întrebat:

Cam cat costa o briosa? De asemenea, trebuie sa cumperi o anumita cantitate? Care ar fi aceasta? Se pot face comenzi personalizate?
P.S.: Vreau raspunsuri de la persoane care lucreaza in domeniu sau care au comandat recent (nu acum o suta de ani).

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Chiar săptămână asta am mâncat o brioșă cu ciocolata de la Brioseria Delight. A costat 6 lei. Nu cred ca ai nevoie de nu anumit număr ca sa faci o comanda, asta depinde de cat de multe ai nevoie. In orice caz ar fi bine sa te interesezi de unde vrei sa comanzi.

| justanotheruser99 a răspuns:

Acolo iti pot spune si daca le pot personaliza, dar bănuiesc ca prețul va creste pana la 10-15 lei bucata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cât de mare e și ce conține. Prețurile sunt de la 1.50-2 lei în sus.
Suni la o cofetărie și spui că-ți trebuie x brioșe și spui cum vrei să fie. Cam ăsta e procesul.