| deyu121 a întrebat:

Cam cat costa un Samsun Galaxy S3? Unde il pot gasi mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Din cate inteleg cei de la Azerty au reduceri mari in zilele astea. Verifica cu price.ro insa nu lua de la situri dubioase necunoscute ca o sa ai probleme cu garantia. vreo 12 mil jumate e cu reducere la Azerty zilele astea, iar s3 mini e si el redus.

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

M-am tampit, de fapt 12 mil era si l-au redus la 1060. mersi pentru funda happy

| deyu121 explică (pentru AlexanderAdrian):

Nu ma intereseaza, am gasit un site cu ajutorul unei prietene de ale mele care mi-a zis pe facebook asa ca guraaa

| Sphilips a răspuns:

Este aproximativ 13-14 milioane. Cauta pe eMag.