| ShadyRecords a întrebat:

Cam cat ma costa sa ajung de la Bucuresti la Campulung Muscel cu autocarul/autobuzul? Raspundeti daca stiti, pe niciun site nu scrie pretul, multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cu exactitate, dar avand in vedere distanta, nu mai mult de 25 lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt 80 km, ar trebui sa coste aprox. 15 lei (depinde de firma)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te intereseaza ora la care pleci mai bine ia trenul. Ai operatorul privat Regiotrans(CFR Calatori a parasit sectia Campulungului). Pleaca in jur de ora 17:30 in fiecare zi din Gara de Nord. Pretul e foarte bun. Faci 3 ore. Costa vreo 20 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha! Bucuresti-Campulung 167 Km, ce stiu sigur este ca Buc-Rosiori - 100 km (25-30 lei) si Buc-Targoviste -80 Km (15 lei). Deci pretul e mai mare de 25 lei, scuze.