| Georgelas a întrebat:

Cam cu cat as putea vinde o moneda de 100 lei din 1944 cu regele mihai? mai repede funda+vot

10 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Wau, eu am din astia vechi o plasuta intreaga! Dar nu le-am acordat importanta... Oricum, nu-i dau. Sunt amintiri...

| Georgelas explică (pentru floresdemayo):

Scuza-ma putin te-am intrebat eu daca ai tu asa ceva? nu ma int ce ai tu si ce faci tu cu ele. intai citeste intrebarea

| floresdemayo a răspuns (pentru Georgelas):

Hello, ce iei foc asa repede? Am zis-o ca pe-un fapt divers, te rog nu jigni ca dai dovada de caracter ipocrit si slab! dar stii ceva? Puneti-l tu frumos sub perna si viseaza ca faci bani multi pe el! Si imagineaza-ti ca-ti poti cumpara fericirea, care oricum n-o s-o gasesti fiindca nu meriti!

| Georgelas explică (pentru floresdemayo):

Du-te naibii de proasta!

| Azµre a răspuns:

10-15 lei dar iti spun eu nu o da tine-o o dai peste cativa ani tongue

| Georgelas explică (pentru Azµre):

Pai eu am vazut sute de anunturi pe net care le dadea intre 100 lei si -350?

| Azµre a răspuns:

Bafta la vanzare atunci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iau eu 500 lei, daca vrei?

| Georgelas explică (pentru anonim_4396):

Nu cred rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgelas):

Atunci de ce ai pus intrebarea? serios acum de ce ai pus-o daca nu o dai? na zi vrei?