| anonim_4396 a întrebat:

Cam cum a-ti vedea voi si unde a-ti vedea limita dintre dreapta masura, si ingaduinta de sine? in practicarea viciilor. fistecare in directia lui? betivi, curvari, credinciosi, atei, drogati si orice ramura bantuitoare pe TPU? ca va cunoasteti foarte bine.va puteti da parerea?

Răspuns Câştigător
| Linda a răspuns:

Limita, dreapta măsură pentru vicii: bețivi - nu vă îmbătați; drogați - fugiți de orice pare rău; curvie: oricine privește o femeie ca s-o poftească a și păcătuit, dacă ochiul tău te face să cazi, mai bine să-l scoți; căsătorie - iubește-ți soția ca pe tine însuți

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo unde merg amindoua mina in mina Tepes doamne.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea merg mai harciogaria ta.nu prea merg mana in mana.doar laba in laba.sau bara-bara.