| Zoinx a întrebat:

Cambridge School of Bucharest(fosta scoala libaneza)este acreditata? Se da bacul? Stiti cumva unde se afiseaza rezultatele lor?

3 răspunsuri:
| tpuguru a răspuns:

Eu sunt la CSB ( cambridge school of bucharest) si stiu ca sa da bacul, dar nu stiu nimic altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este acreditata iar la terminarea clasei a 12-a primesti un atestat care echivaleaza cu diploma de bacalaureat cu, care te poti inscrie la orice facultate din tara sau UE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacul care se da la voi, e valabil numai in RO, si numai dupa ce pui multe stampile(contra cost-500-800 euro) sialte aprobari de la MECT care dureaza 30-45 zile, si nu e valabila in Europa, Liban.