| anonim_4396 a întrebat:

CÂND ai citit ultima carte şi care a fost aceasta (titlul + autorul, dacă se poate)?

85 răspunsuri:
| Danielutza99 a răspuns:

Ultima carte citita a fost Mostenirea Stonehenge de Sam Christer.(abia am terminat-ohappy )
Ti-o recomand daca iti plac cartile despre istorie, secrete, ritualuri si aventura.

| anonim_4396 explică (pentru Danielutza99):

Mulţumesc de recomandare, scumpo.
Spor in continuare la lectură!

| Potropopescu_Andra_1996 a răspuns:

Ultima carte am citit-o acum cateva luni, si se numea "Toate panzele sus"de Radu Tudoran.

| TheDiamond13 a răspuns:

Jurnalul unui pusti de Jeff Kinney. Am citit-o in luna aprilie. Acum citesc Pulbere de stele de Nail Gaiman. Exista si filmul la ambele.
Bye, bye.