| MadaTeIntreaba a întrebat:

Care e ultima carte pe care ati citit-o? Vreau sa stiu:
-numele
-autorul
-personajele
-intelesul povestii
Va pup!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar, de ce vrei tu sa stii toate astea? Nu cumva ai vreo tema de vacanta si vrei s-o facem noi?
Daca nu, incepe tu prin a ne spune titlul, autorul, personajele si rezumatul ultimei carti pe care ai citit-o!

| MadaTeIntreaba explică (pentru ardnaxur1961):

Nu e pentru o tema poti sa-mi zici doar titlul si autorul. Vreau sa vad ce carti ati citit si daca chiar ati inteles ce a transmis scriitorul.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru MadaTeIntreaba):

Mda...si marmota invelea ciocolata in staniol. Tu chiar crezi ca pe TPU sunt numai copii ca tine, de 9-10 ani? Sa stii ca am citit, pana la varsta asta, vreo 2 biblioteci, iar ultima carte citita de mine o vei putea citi si tu peste vreo 15 ani, ca sa intelegi ceva din ea.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru MadaTeIntreaba):

Mda...si marmota invelea ciocolata in staniol. Tu chiar crezi ca pe TPU sunt numai copii ca tine, de 9-10 ani? Sa stii ca am citit, pana la varsta asta, vreo 2 biblioteci, iar ultima carte citita de mine o vei putea citi si tu peste vreo 15 ani, ca sa intelegi ceva din ea