| RAY a întrebat:

Cand ai fost fericit ultima oara? pe ce motiv?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Azi-dimineata. M-am trezit vie si sănătoasă, sufletul meu pereche dormea alaturi, mi-a mormait prin somn "sa ai o zi buna, iubito", deci era si el bine.

56 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Brigaela):

Ce romantic, bucuria de a trai sta in iubirea fata de persoana iubita

| whatevernvm a răspuns:

Aseară

| Punyaso a răspuns:

Ieri, când am mers la şcoală şi după ce am ieşit de la şcoală ne-am dus toţi să ne jucăm baschet la un teren special. A fost foarte frumos! Îţi urez şi ţie clipe de fericire!

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Cu ce ocazie roscato?

| RAY explică (pentru Punyaso):

Ce frumos, mai rar sa aud scoala si fericire intr o propozitie

| Freya1 a răspuns:

Azi dimineata cand am primit un mesaj frumos:
"Te iubesc si sper sa ai o zi la fel de frumoasa ca si tine printesa mea.Sa sti ca o sa lupt din rasputeri sa ne putem implini visul.
Mai este putin si vei fi in bratele mele zilnic si voi fi cel mai fericit din lume ca te am aproape si ca te iubesc......etc"

| RAY explică (pentru Freya1):

Ce frumos naty

| RAY explică (pentru Freya1):

Mie ca mi-a venit laptopul in sf de la Bucuresti dupa 13 zile

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Ma bucur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Bleeeah
Mă despărțeam imediat de la așa mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi dimineata cand mi-a dat curierul mesaj ca-mi vrea banii. day dreaming

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt mai romantica si imi place sa mi se spuna cuvinte frumoase am 22 de ani nu 15 sa ma serveasca cu o guma de mestecat plus de asta daca nu sti ce vis avem si prin cate am trecut nu ai cum sa intelegi...

| GoldenZenith a răspuns:

Acum 10 minute.

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Am avut o seara incendiară uh

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Wow

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ti a venit si mi e mi-a venit sunt happy ma pot juca gta 5 acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De cand vb cu mine fiecare clipa e un moment de fericire a

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu a venit încă. sad

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Atunci de ce ai fost fericita?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Am mâncat niste tarte super bune cu fructe day dreaming

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Tu esti deja dulce sys o sa dai in diabet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Poate pentru tine.Pentru mine sigur nu e.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Las draga mea macar unul dintre noi doi este fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mda.Am sa ma consolez cu asta.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

E si asta un inceput bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sigur

| syd2 a răspuns:

Cand am aflat ca exista o sansa submicroscopica de a ma transforma in copia lui Gobseck din Honore de Balzac, de a fi demiurgul suprem al societatii, de a fi deasupra muritorilor, ei venind la mine ca la biserica.

| Supicadepui a răspuns:

Sunt fericita chiar acum. Motiv? Am o viata minunata! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Tocmai pentru ca ai 22, nu 15 laughing.