| Anonimul3315 a întrebat:

Cand ar aparea plants vs zombies 2? Daca a aparut deja trimitetimi va rog si linkul de download ca sa nu imi ziceti doar,, A aparut" si eu dupa sa caut ca nebunu pe net si sa nu-l gasesc.Mai da 2. (2). Deci 2 ati priceput? Am observat ca au mai intrebat unii de unde sa downloadeze 2 si multi ii trmit linku de unde sa il ia pe 1.

4 răspunsuri:
| xxralumaryxx a răspuns:

Da a aparut. Uhttp://www.egydown.com/......ON.htmlite cel mai sigur site Bafta si sper ca ti-am fost de folos. Funda?:o3

| Anonimul3315 explică (pentru xxralumaryxx):

Imi arata,, Not Found
The requested URL /gx/Download+Plants+Vs+Zombies+2+Free+FULL+VERSION.htmlite was not found on this server."

| xxralumaryxx a răspuns (pentru Anonimul3315):

sad Chiar nu stiu dc

| Anonimul3315 explică (pentru xxralumaryxx):

Imi dai prin mesaj privat id-ul tau? Adica in caz ca ai plants vs zombies 2 instalat ca sa mi-l trimiti.