| Dan a întrebat:

Cand ati conversat ultima data cu prietenii pe mess? Va place sa conversati pe mess?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Discutiile mele pe messenger sunt rarefiate. Cand am chef de taclale, ii apelez si iesim la o bere. Eram entuziasmat in trecut, in prezent se lasa cu anosteala.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu nu sunt fan statului pe mess. Intru din an in Pasti. oh go on Mult mai mult ma distrez aici, pe TPU. thumbs up

mariana
| mariana a răspuns:

Da este placut sa tii legatura cu prietenii pe mess si eu fac acest lucru cu mare placere asa ca, fiind un mijloc de comunicare modern, este bine sa fie folosit, insa nu trebuie sa ne limitam doar la acest tip de comunicare pentru ca, intalnirile cu prietenii, pe "viu" sunt mult mai interesante. Practicam acest gen de conversatie in principal cu cei ce ne sunt dragi dar se afla la distanta in km fata de noi.
O zi buna si multa sanatate.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Acum aproape o lună.
Eu mă loghez pe messenger cred că maxim o dată pe săptămână.
Prefer discuţiile faţă-n faţă sau la telefon că durează mai puţin decât să mă doară tastatura, să se întrerupă, etc. etc.
Nu, nu îmi place să conversez pe messenger decât atunci când nu există alternative.

| ZeYa a răspuns:

N-am un program fix cand intru sa vorbesc cu prietenii pe mess.
Daca am ceva de discutat sau am chef de vorba intru si-mi satisfac dorinta.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena_cirstea2006