| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati dansat ultima data? stiti sa dansati?

Răspuns Câştigător
| denisa_2911 a răspuns:

Da, ador sa dansez...sunt la dansuri populare...laughinghappyhappyhappy... dar stiu sa dansez aproape oricehappy... tu?
O seara placuta. pup

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu, nu stiu sa dansez, am trait in jungla pana acum. Da-mi o frunza sa ma acoper si-o toba, sa-ti arat dansul indienilor.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ultima data pe 13 octombrie de ziua mea, stiu sa dansez si imi place acest "sport ".

| Barajag a răspuns:

Ultima data am dansat pe fotoliu acum vreo 3 orelaughing... dansez si cand fac curatenie, bineinteles imi pun muzica mai intaihee hee

cami
| cami a răspuns:

Ohooo, da. Chiar azi, topaiam singura prin casa. Ador dansul love struck

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Stiu sa dansez si iubesc dansul... popular, clasic...modern...Consider ca celor care le place dansul nu au o preferinta muzicala, pur si simplu simt muzica si danseaza cand simte si are ocazia...Credeti sau nu, cand imi place o melodie mult, dansez singura in casa...baietii mei raman cu gura cascata...mereu ma intreaba de ce n-am urmat dansul... Dar povestea cu dansul a inceput cand aveam 5 ani si am inceput un curs de balet...atunci mi-am invatat picioarele sa ma asculte... Poate pentru ca nu am continuat... tineretea mea a fost ca o lectie de dans continua...care continua si acum...De cate ori am ocazia dansez ...si sunt fericita! Devin o mica vedeta a petrecerii...Sac!

| Bishop a răspuns:

Eu nu stiu sa dansez, sa nu ma invitati la dans blushing

| alexdop21 a răspuns:

Aseara am "dansat" ultima oara, cu toate ca nu am nici cea mai mica idee despre cum trebuie dansat, imi place sa ma misc si consider ca cu toate ca nu stii sa dansezi trebuie sa te misti, nu sa fii decedat pe canapea!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

De ceva zile nu am mai dansat dar asa cand ma apuca dansez si singuralaughing

Imi place foarte mult sa dansez mai ales pe house, straina:X

pa

| faranume a răspuns:

Asearalaughing) dansam simgura prin casa....sunt atat de energica incat unii spun ca sunt sh nebuna dar in sensul bunrolling on the floor

| alexa a răspuns:

De azilaughingdansez singura prin casa de cele mai multe ori...
insa la un party nu am mai dansat de ceva vremesad...ast majoratele prin clasawinking
cat despre stiut...am habar, daca nu inventezwinking
exista solutie pentru toate

| MissD a răspuns:

Vineri/. la un bal. nu ma prea pricep. dar ma misc acolo.

| asdffghjjkl a răspuns:

Ultima data am dansat la o zi de nastere... stiu sa dansez destul de bine...nu ma laud... roxanarotaru_2008 daca vrei sa vorbesti cu mine

| Giuly_3112 a răspuns:

Habar n-am sa dansez pe mine nu ma pasioneaza dansul! mie imi place sa fac poze la orice laughing

| Justmeee a răspuns:

N-am mai dansat d acum 1 oralaughing...stiu sa dansez hip hop...reggeton, dansuri orientale, house, tectonik, si salsabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca-s chiar Elaine din Seinfeld. Ma bag. Cu conditia sa nu fie 7 pasi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@giuly interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La un concurs de dans