| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati vrea sa aveti copii? Care credeti ca este varsta ideala?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca este o varsta ideala, fiecare face copii cand considera ca este cazul si cand vrea acest lucru happy

Legat de mine... nu stiu, nu o sa tina doar de mine oricum laughing

| Sofer a răspuns:

La maxim 35 de ani sa am deja copil.

| CostinAlamariu a răspuns:

La vreo 2-3 ani dupa casatorie.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai nu vreau laughing. Dacă ar fi sa am vreunul totuși poate pe la 35, asta bineînțeles dacă am stabilitate financiară.

| Apokales a răspuns:

Imediat ce o sa am cu ce sa ii cresc, ma refer la partea financiara. Altfel nu-i fac sa se chinuie.

| CleanHeart a răspuns:

De la 26 in sus mi se pare o varsta foarte buna desi imi doresc copii mai devreme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu Niciodata! Varsta ideala la o fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte de 30.
Inainte de 40.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Peste 7-8 ani.
Nu cred ca exista o varsta ideala(exceptand recomandarile dpdv medical).