| anonim_4396 a întrebat:

Cand bei vodka iti omoara toate bacteriile din gura?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Iti omoara si sanatatea in exces,, bagi vodka shot dupa shot si ajungi sa fii dus pe targa pana la spital.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu beau alcool laughing
Nu, nu iti omoara toate bacteriile din gura, spalatul pe dinti te mai scapa de bacterii, dar nici ala nu te scapa de absolut toate.
Ar fi bine dupa ce te speli pe dinti sa folosesti apa de gura, stii tu, substanta aia cu care iti clatesti gura dupa ce te speli pe dinti (am uitat denumirea ei).

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu doar bacteriile, ci si neuroniiwinking

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Vodka e buna pentru aia cu diabet ca nu are zahar. Tu spala-te des pe dinti si intra pe google sa inveti cum faci igiena orala zi de zi apoi dupa spalarea pe dinti foloseste apa de gura cu alcool gen Listerine sa omoare bacteriile oricum de toate nu scapi ca nu este posibil in momentul asta poate o inventie astronomica ceva de genul asta te va ajuta sa scapi de toate bacteriile