| habeevi a întrebat:

Cand considerati o persoana curva/curvar?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand practica meseria organului pentru bani, sau cand plateste pentru sex

| darrio2007 a răspuns:

In meseria mea curvar inseamna cel care cade cu curul in var.

| RAY a răspuns:

Doar dacă e într o relație atât,încrederea în oameni este o foarte mare naivitate, crede doar în tine și doar în tine, tu ești totul ce îți lipsește, iubește pe tine, concentrează-te doar pe tine, eu personal nu cred ca exista femei serioase sau sincere

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand obisnuiesta sa isi petreaca minim 30% din timpul liber cautand/tachinand persoane pentru a deveni parteneri de sex.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă e căsătorită/căsătorit și se complică în relații extraconjugale.

| gemeni6226 a răspuns:

Persoana care nu-si poate infrina instictele primare sub nici o forma si care repeta acest lucru cu buna stiinta, deci nu a facut gestul, actiunea accidental sau sub un impuls gresit ci o repeta periodic si cu buna stiinta de multe ori si fara nici o remuscare ca altii ar putea suferi din acest motiv.Adica explicit :una casatorita s-au casatorit care calca strimb de multe ori sau unul una care sparge familii cu buna stiinta.

| 1997onur a răspuns:

Treaba lor viața lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când începi o apropiere (chiar și prin proces psihic) față de sexul opus fără a sfârși căsătorit întâi.

| Anonim67377882 a răspuns:

Daca respira.
Daca n-o suport sincer.
Daca e aroganta si tupeista.
Daca isi schimba iubitii ca pe sosete sau vorbeste cu mai multi in acelasi timp.
Daca e needucata.
Daca pentru ea e mai importantanta starea financiara si nu iubirea.
Daca e proasta.
Daca se imbraca provocator sau posteaza pe social media zilnic numai sa primeasca atentie.
Daca o cunoasc persoane din tot judetul.
Daca are la follow numai tipi cu bmw sau muschi.
Daca e intr-o relatie si o gasesc pe tinder.
Daca are mai multi prieteni barbati decat femei.
Daca e grasa.
Daca asculta manele.
Daca are tatuaje.
Daca minte.

Siii multe altele laughing

| Ella66 a răspuns:

Niciodata. Mai bine te ocupi sa iti faci o viata ok fara sa judeci si fara sa iti pese cum e ala sau aia sau viata altora