| danyiel211 a întrebat:

Cand dezvirginezi o fata, trebuie sa pui prezervativ neaparat?

5 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Normal daca nu vrei sa devii tatic.

| ionika17 a răspuns:

Nu, este obligatoriu, dar ai sanse foarte mari sa o lasi insarcinata!

| Mary_5158 a răspuns:

DAAAAAAAAAAAAAAA informeaza-te
http://www.seximus.ro/articole/povesti_sex_08.php

| herbalist a răspuns:

Nu neaparatwinking dar ca sa fi sigur mai bine pune ti. vezi sa nu te minta ca e si u sa nu sti, daca e ii intra mai greuwinking funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce oameni inculti in Romania asta asta e forum pentru oameni destepti fratilor nu pentru toti prostii care pun intrebari legate numai de prezervative.