| FairPlay a întrebat:

.. prima data, cand dezvirginezi o fata, trebuie sa folosesti prezervativ?

Răspuns Câştigător
| Catalinaaaa_4517 a răspuns:

Tot` timpul trebuie`, nu numa` prima data`hee hee. Bine` o poti face si fara dar daca si tu esti virgin` mai bine foloseste unu pentru` prima data`.

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,nu e obligatoriu,prezervativul e un mijloc de protectie impotriva bolilor si a sarcinilor nedorite,dar nu trebuie neaparat prezervativ,totusi e indicat sa folosesti sa nu risti, ca pentru cateva secunde de placere, poti plati scump.

| Gabryel98 a răspuns:

Nu neaparat...

| Summerismine a răspuns:

DA normal.

| FairPlay explică:

Multumesc de raspunsuri.

| mystick a răspuns:

Daca nu vrei sa fii tatic ar fi o idee sa folosesti un prezervativhappy