| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand este ceva munca in casa de facut fiecare persoana din familie are un plan in creier,unul vrea sa munceasca cu rapiditate, altul vrea mai lejer, altul vrea cantand.Cand munca incepe, ii vezi pe oameni cum se cearta si stilul altuia il sacaie pe celalalt asa ca munca devine o cearta incapatanata.De ce omul vrea ca ce se petrece in jurul lui sa fie asa cum isi doreste el si crede ca ce gandeste el e cel mai bine?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

"De ce omul vrea ca ce se petrece in jurul lui sa fie asa cum isi doreste el" wtf

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Iti suna cunoscut? laughing

| T0T a răspuns (pentru justanotheruser99):

Îmi sună a pleonasm.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Chifteluta, in sine e un pleonasm.

| NotMyFault a răspuns:

Fiecare isi vede propriul mod de gandire cel mai bun, mai mult unii nici macar nu doresc sa accepte si parerile altora. Sunt incuiati. Prefer sa nu am oameni de tipul astora in preajma. Mai bine spus, prefer sa nu am oameni deloc prin preajma.