| CS45 a întrebat:

Cand imi da gaura in ureche la bijutier cu ce da gaura?, doare tare?

2 răspunsuri:
| blueSky_3324 a răspuns:

Un pistol cu tot cu cercel. Fiecare pers simte durerea diferit. ceea ce pentru mine e dureros pentru tine e mai putin. Doare, dar nu foarte rau, daca esto obisnuit/ a cu injuctiile, ceva de genul...asa k stai lin.ciau

| ZEYN a răspuns:

Bijuteriile moderne au un fel de pistol care fixeaza cercelul de ex. si fixeaza unde vrei sa iti steie... pe moment nu doare, dupa vreo 10 minute te va durea putin.Eu mi-am facut acasa si nu m-a durut big grin in fine SUCCES