| criscristina a întrebat:

Cand intru pe calculator imi apare o fereastra in care scrie "Winous Geniie advantage notification- Installatzion Wizard " si imi apare sa dau "next", stiti ceva de ce imi apare?

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pai descarca Removewga apoi il instalezi dai ok si next apoi dai restart la pc si nu o sa mai apara.

| LikeNobodyElse a răspuns:

Nu e niciun virus.asa imi apare si mie...tu ai instalat o copie de windows ssi nu unul original si iti cere sa l genuiesti.iti spun k e foarte greu si sunt multi pasi de facut...dai cancel mereu k nu se intampla nimic, aventual formatezi pc`u daca stii, daca nu pune pe cineva.eu nu-l mai formatez laughing de lene

| XtaZy a răspuns:

Nu da next, este ca un fel de virus acela. Si eu l-am avut si mi-a zis cineva sa schimb windowsul ori sa dau mereu cancel sau X. Nu da next... Funda pls?

| XtaZy a răspuns:

Am zis: e ca un,, virus''. Si daca il instalezi se poate sterge cu un program. Nu mai stiu cum ii zice ca mi l-a dat un baiat cand am avut si eu acel Genuine. Pur si simplu dadeai drumu la acel program, dadeai next apoi done si iti stergea acel Genuine.