| Luci88 a întrebat:

dc cand deschid pc, imi apare o casuta cu, windows Genuine Advantage Notification Instalition Wizard, si imi arata Next...sa il instalez...si nu vreau sa il instalez. ce sa fac sa nu imi mai apara? va multumesc. funda:*

Răspuns Câştigător
| DryLeaf a răspuns:

Inseamna ca Windows-ul nu este cumparat...
Poti cauta pe net un program numit WINDOWS 7 ACTIVATOR, asta sperand sa ai Windows 7...
Dupa ce ai downloadat programul asta, il rulezi... restart la PC si ar trebui sa dispara problema.

Succes happy

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da click pe CANCEL la fereastra deschisa si apoi intra in My Computer -> C:\windows\system32 si sterge foderul numit KB905474
Succes!

| nyko06 a răspuns:

Buna va trebui sa il instalezi din nou asa cum ti s-a mai spus va aparea la fiecare pornire a PC-ului varianta cu stergerea fisierului nu o stiam atunci eu am instalat din nou windowsu ( a fost alt cd de la altcineva ) daca nu va merge cum ti-ai explicat ceilalti incerca asa, eu nu am mai avut probleme de atunci si au trecut cateva luni, succes.

| Felix2009 a răspuns:

Daca iti apare inseamna ca sistemul de operare nu este cumparat (cu licenta). Dai cancel, dar iti va aparea de cate ori deschizi calculatorul.