| JbFanLoveღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Cand intru pe un site si vreau sa arat site-ul ca Http://i.imgur.com/62tfm.png tot pe www.i.imgur.com
Sti cum sa afisez poze de pe calc dar asa nu stiu.
Funda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Deci ca sa scoti un link de la o pagina de internet te duci la pagina respectiva dai clik dreapta pe ea si apoi click pe ''vezi informatii despre pagina'' si de la ADRESA copiezi linkul html si il postezi unde vrei tu. Uite un exemplu aici http://bravonet.ro/blog/ochii-nostri-vad-altceva/2011/06/01/
Bafta!