| Yoคna a întrebat:

Cand mai da Lale?( antena 1) Am vazut ca saptamana aceesta nu mai da. sad funda +vot:*

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pe multe canale nu se mai difuzează anumite seriale din cauza emisiunilor de ultimă ore despre noul guvern şi restul. Probabil de luni îl vor da iar happy.

| Yoคna explică (pentru Tweetymrrr):

M-am uitat pe programul antenei, nu-l da

| Tweetymrrr a răspuns (pentru Yoคna):

Înseamnă că au renunţat o perioadă la serial sau programul nu e bine tipărit şi au apărut modificări de ultimă oră (mie chiar mi s-a întâmplat de câteva ori).
Zi frumoasăhee hee.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Si eu m-am intrebat acelasi lucru. Dar mi-am amintit ca saptamana trecuta zicea la reclama de la "Lale" ca da ultimele episoade, desi alea chiar nu erau ultimele, ultimul episod din Turcia s-au alte tari e cu totul altfel, asta pentru ca Antena 1 a scurtat serialul. Un episod din Turcia este de 2 ore, dar ei l-au scurtat sa fie de 1 ora.
Eu cred ca nu mai da pentru a difuza " Un show pacatos ". sau alte filme plictisitoare.