| Otaku a întrebat:

Cand nu aveti ce face si ploua si trebuie sa statzi toaata ziua acasa ce faceti? =D Funda la lista mai lunga si buna :**

Răspuns Câştigător
| IceCreamDoll a răspuns:

Stau pe computer, citesc carti politiste, imi amintesc de diverse lucruri pe care trebuie sa le caut prin casa gen:bratari, ma joc cu Pufi(motanul meu), o ajut pe mama in bucatarie, montez un bec, incerc sa-mi dau seama daca am prieteni de nadejde, imi fac cate o tema(in timpul anului scolar), probez hainele din dulap, stau de vorba cu amicii pe messenger, intru pe site-uri cu haine la moda, sun prietenii sa-i chestionez ce fac, rezolv o integrama si cam atat. Bafta la neplictiseala happy.

1 răspuns:
| Alexandra0398 a răspuns:

1) ar fi sa stai pe net. dar te plictisesti repede big grin
2) sa te joci carti. sau depinde ce jocuri ai in casa
3)sa asculti muzica ...si sa te relaxezi laughing
Si, sa zic ceva :
Cand ploua afara, mie mi se face somn laughing