| MaryaMiriam a întrebat:

Când o fată,trimite un mesaj unui băiat,cum reacționează acesta? Mai ales dacă fata îi spune că îl place. Ar trebui să-i scrie fata, sau nu?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

In general te simti bine.
Chiar daca refuzi din diverse motive, este placut sa stii ca arati bine sau ca ai iesit in evidenta.

| MaryaMiriam explică (pentru RainmakerX):

Deci ar trebui sai scrie. Sau nu?

| RainmakerX a răspuns (pentru MaryaMiriam):

Ti-am mai raspuns si la alta intrebare asemanatoare.
Tu stii ce fel de baiat este, nu eu. Daca iti place de un prost cu bani atunci nu te obosi.

Daca iti place de un baiat inteligent, de treaba atunci DA, poti sa faci tu primul pas.