| troleibuz a întrebat:

Cand raportezi o pagina de Facebook e notificat apartinatorul ei sau e anonim raportul?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este notificat dupa mai multe reporturi, de catre Facebook, nu de cei care au raportat pagina.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Va primi notificare in inboxul de asistenta, dar NU se deconspiră cine a raportat-o.

Am o curiozitate, de ce tii neapărat să faci rău cuiva? Dacă trebuia să faci un bine, ai mai fi avut oare acelasi avânt? thinking

| troleibuz explică (pentru floresdemayo):

De ce trebuie sa presupui ca fac neaparat un rau? Pagina pe care vreau sa o raportez hartuieste studenti din facultatea mea.

| floresdemayo a răspuns (pentru troleibuz):

Studiezi la privat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

rolling on the floor Daca te plangi inseamna ca tu esti cel care vrei raul.

| troleibuz explică (pentru floresdemayo):

Nu.

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Unde m-am plans?

| oglindasultanului a răspuns:

Parca, cand intri acolo unde arata lista cu ce ai raportat pe Facebook, zice ca erau anonime.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Nu, primesc notificare cei de la Facebook, așa era până acum.